بازسازی سقف

اگر نیاز به بازسازی سقف دارید همین حالا با دکو آرت ایران تماس بگیرید و  جدیدترین طرح های کناف  گچبری و  خدمات بازسازی را دریافت کنید . کافیست نگاهی به رزرومه دکو آرت ایران داشته باشید تا خیالتان از بابت دریافت خدمات آسوده باشد . مجموعه ما بیش از 10 سال به صورت حرفه ای در خدمات دکوراسیون داخلی و بازسازی سقف  و نمای داخلی ساختمان فعالیت دارد . تکنسین های حرفه ای و نمونه کارهای مفید ما میتواند توجه شما را جلب نماید . همراه ما باشید و جهت دریافت مشاوره بازسازی ساختمان با ما تماس بگیرید 

مشاوره  بازسازی سقف  : 09124361922

چرا بازسازی سقف

خانه های مسکونی و ویلایی قدیمی نیاز به رسیدگی و بازسازی دارند  چرا که آنها پس از مدتی دچار خرابی هایی شده و باید برای استفاده به سرعت تعمیر شوند به خصوص اینکه این خانه ها به مشکلاتی مانند نفوذ رطوبت , ترک برداشتن سقف و کنده شدن گچ نیز دچار شده باشند از جمله مزایای تعمیرات و بازسازی سقف می توان به صرفه جویی در هزینه ساخت و ساز , تغییر دکوراسیون , بالابردن طول عمر بنا و… اشاره نمود معمولا مردم برای ایجاد تغییر و تحول به جای تغییر و ساخت یک مجموعه جدید به بازسازی سقف و ساختمان می پردازند .

  • بازسازی سقف چیست ؟
  • اهمیت بازسازی سقف
  • بازسازی سقف خانه های قدیمی
  • مراحل بازسازی سقف خانه
  • انواع مختلف سقف ها
  • انواع سقف های کاذب برای خانه های قدیمی

جزییات بازسازی سقف

ساختمان های قدیمی به دلیل مشکلات رایجی از قبیل نفوذ رطوبت , ترک برداشتن سقف و یا کنده شدن گچ نیازمند تعمیرات و بازسازی می باشند به عملیاتی مانند تعویض نمودن لوله کشی ها , تعمیر سیم های برق و… می باشد در بازسازی از سقف کاذب, کناف و یا پانل گچی در انواع ساده و طرح دار استفاده می شود که استفاده از آنها می تواند تحول زیادی در زیباسازی دکوراسیون منزل ایجاد کند .

اهمیت بازسازی سقف

با بازسازی سقف می توان از ورود و نفوذ رطوبت به سقف جلوگیری نمود ؛ استفاده از این سازه در سقف های بلند ارتفاع را کاهش داده ؛ عایق حرارتی و عایق صدا بوده همچنین می توان بر روی سقف های کاذب نور پردازی را اجرا نمود و با استفاده از طرح های مختلف نمای چشمگیری به سقف منزل مسکونی و یا سقف دفتر کار بخشید .استفاده از فرد مجرب و ماهر باعث می شود تا سقف بدون ایراد و به بهترین نحو برای شما نصب می شود .

بازسازی سقف خانه های قدیمی

برای بازسازی سقف خانه های قدیمی نکته حایز اهمیت این است که سقف نیازمند گچ کاری بوده یا خیر در صورتی که سقف این خانه نیازمند گچکاری بوده از گچ سفید برای آن استفاده می شود به این دلیل که ممکن است در اجرای سقف کاذب سقف گچی در معرض دید باشد و کار ظاهر خوبی پیدا نکند نوع سقف کاذب انتخابی شما کاملا سلیقه ای بوده و بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید بستگی دارد اما در بازسازی خانه های قدیمی استفاده از سقف کناف می باشد .

مراحل بازسازی سقف خانه

در ابتداب بازسازی سقف خانه میزان خسارات را بررسی نموده و پیمانکاری حرفه ای و کاربلد را پیدا کنید که بتواند همراه با مناسب ترین قیمت بهترین خدمات را به شما ارائه کند در ادامه نوع قرارداد را به شکل کنترات و یا روزمزد مشخص کنید و شرایط لازم را برای وی فراهم کنید در انتها نیز تمامی تعمیرات صورت گرفته توسط صاحب خانه یا پیمانکار مورد بررسی قرار گرفته تا از نبود مشکل مطمئن شد .

انواع مختلف سقف ها

سقف نیازیت :

در این سقف به جای میلگرد زیگزاگ تیرچه های فلزی و آرماتورهای جداگانه استفاده شده و برخلاف دیگر سقف ها نیازمند بتون نیز نیستند .

طاق ضربی :

این نوع در برابر زلزله مقاوم نبوده و وزن زیادی دارند ساخت آنها هزینه زیادی نمی برد و در اکثر ساختمان ها نیز دیده می شوند .

کامپوزیت :

سقف کامبوزیت از فولاد و بتن ساخته شده است و برای قالب بندی آنها از تخته کوبی یا قالب موق استفاده می شوداز مشکلات این سازه می توان به نبود فضای کافی برای عبور تأسیسات در فضای زیر سقف , عدم سازگاری در اسکلت بتنی و محدودیت در اجرای دهانه های بلند را نام برد .

دال بتنی :

استفاده از این سقف به دلیل سنگینی , وقت گیر بودن و هزینه بالا کمتر است آرماتور و بتن از اجزای تشکیل دهنده انها بوده و این سقف ها در دو دسته دال یک طرفه و دال دو طرفه قرار میگیرند .

تیرچه بلوک :

تیرچه , بلوک پر کننده , بتن , آرماتور حرارتی و آرماتور تقویتی از اجرای تشکیل دهنده این سقف ها هستند

انواع سقف های کاذب برای خانه های قدیمی

سقف های کناف :

بهترین انتخاب برای بازسازی سقف استفاده از سقف کناف است ؛ این سازه پوشش پارچه ای بدون درز با وزن سبک و نصبی آسان است تنوع طرحی این سازه بسیار مختلف بوده و به طوریکه دست شما را برای انتخاب باز گذاشته است .

سقف های  گچی :

از جمله سقف های کاذب مناسب ساختمان های قدیمی و فرسوده سقف های کاذب گچی است این نوع اغلبا در محیط های تجاری و اداری کاربرد دارند از ویژگی های آن می توان به زیبایی , جذابیت , عدم نفوذ رطوبت و نصب و دسترسی آسان اشاره نمود .

سقف های رابیتس :

سقف های رابیتس نسبت به سایر سقف های کاذب وزن بیشتر داشته و در عین حال زیبا , متنوع در طرح و مقرن به صرفه تر نیز هستند .

سقف های شیشه ای :

با استفاده از سقف های کاذب شیشه ای می توان فضای خانه را روشن تر نمود و در مصرف برق صرفه جویی کرد استفاده از این سقف های تزئینی به محیط زندگی زیبایی و جذابیت می بخشد .

سقف های آکوستیک :

این سقف ها بهترین انتخاب برای منازلی و ساختمان هایی بوده که در محیطی پر از آلودگی صوتی ساخته شده اند چرا که یی از بهترین سقف ها برای جلوگیری از سر و صداست .

جدیدترین طرح های کناف سقف و دیوار