دکوراسیون

اجرای کناف سقف آشپزخانه

کناف کاری پروژه اندیشه

نمونه کارهای کناف آشپزخانه

نمونه کارهای کناف آشپزخانه

نمونه کارهای کناف آشپزخانه

نمونه کارهای کناف آشپزخانه

کناف سقف آشپزخانه

امروزه یکی از بهترین گزینه ها برای حفظ زیبایی و اضافه نمودن جلوه بیشتر به آشپزخانه استفاده از سقف های کاذب به این مکان استاین نوع سقف در کنار عایق بندی , پوشش و تجهیزات و مقاومت بالا , نصب بسیار آسانی و بدون اتلاف وقتی داشته و در تنوع بسیار بالا اجرا می شود , یکی از پر کاربرد ترین سقف های کاذب آشپزخانه , کناف سقف آشپزخانه است ,کناف در واقع یک برند گچ برگ است که به عنوان سیستم ساخت و ساز خشک نوین انواع مختلفی  مانند سقف های کاذب دارد این پنل ها در سه نوع معمولی مقاوم در برابر حریق و ضد رطوبت مورد استفاده قرار میگیرند . مجموعه دکو آرت ایران با مدرنترین طرح های تی وی روم ، لاین نوری کناف ، طرح های کناف سقف آشپزخانه و …. کلی طرح های جدید سقف کاذب کناف در خدمت شماست . جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با : 

  • جدید ترین کناف سقف آشپزخانه
  • کناف مناسب سقف آشپزخانه کوچک
  • مهم ترین فاکتور در سقف آشپزخانه کناف

مشاوره تخصصی سقف کاذب کناف

لاین نوری کناف

جدید ترین کناف سقف آشپزخانه

سقف آشپزخانه جزیره کناف :

دیزاین فضای بیشتر آشپزخانه های امروزی به صورت جزیره ای می باشد و این امر باعث جداسازی قسمت های مختلف ساختمان نمی شود و بدین صورت فضای پذیرایی ساختمان دو چندان نشان داده می شود برای آشپزخانه هایی که اپن یا جزیره دارند در طراحی کناف سقف آشپزخانه باید به این عناصر توجه کرد به عنوان مثال در صورتی که آشپزخانه یک جزیره با فرم مستطیلی دارد می توان از کناف سقف به شکل مستطیل شکل بالای جزیره طراحی نمود .

سقف آشپزخانه کناف کلاسیک :

سقف آشپزخانه کناف کلاسیک مناسب آشپزخانه هایی است که چیدمان آن به سبک کلاسیک است این نوع سبک معمولا گرد و دایره ای شکل همراه به تزئینات و جزئیات است این سبک دارای اشکال و رنگ های مختلف بوده و نورپردازی جذابی را در سقف ایجاد می کند .

سقف آشپزخانه کناف ساده و شیک :

اگر به دنبال فضایی مدرن , شیک و در عین حال ساده در آشپزخانه خود هستید می توانید کناف ساده و شیک را انتخاب کنید کناف های ساده از جمله سقف های کاذب مد روز هستند .

سقف آشپزخانه کناف گرد :

اگر آشپزخانه شما مربع یا گرد است می توانید برای سقف آن نیز کناف سقف آشپزخانه گرد را انتخاب کنید در این صورت به چیدمان ناهار خوری نیز توجه کنید .

سقف مشبک کناف آشپزخانه :

از جدید ترین و زیباترین کناف سقف آشپزخانه می توان به سقف مشبک اشاره نمود در این صورت برای برقراری طرح های مشبک و نورپردازی آن از فاصله اصلی میان سقف اصلی و کناف استفاده می شود در این نوع طرح های با استفاده از ورق های PVC  به مدل های مختلف در می آیند و در محل مورد نظر نصب می شود .

کناف سقف آشپزخانه مستطیلی :

کناف سقف آشپزخانه مستطیل و مربع از انتخاب های عالی و پر طرفدار برای دیزاین سقف محسوب شده و باعث می شود فضا بزرگتر جلوه کند و به دلیل سادگی نظم خوبی به محیط می بخشد و شرایط رابرای نورپردازی و استفاده از نور مخفی به خوبی فراهم می کند .

کناف مناسب سقف آشپزخانه کوچک

برای اجرای کناف سقف آشپزخانه کوچک می بایستی که کناف ساده را انتخاب نمود طراحی کناف های شلوغ و پر نقش دکوراسیون آشپزخانه را کوچک تر نشان می دهد در انتخاب کناف برای آشپزخانه های کوچک به رنگ های انتخابی و نورپردازی هم توجه کنید

مهم ترین فاکتور در سقف آشپزخانه کناف

انتخاب طرحی مناسب کناف برای سقف آشپزخانه :

یکی از مهم ترین فاکتور ها در  سقف کناف  آشپزخانه  توجه به میزان بزرگی و کوچکی فضای آشپزخانه است برای آشپزخانه های کوچک سقف ساده کناف را انتخاب کنید تا فضا دلباز تر شود مدل های پیچیده مناسب این نوع آشپزخانه های نیست اما اگر آشپزخانه شما بزرگ تر است می توانید از طرح های ساده و هم طرح های پیچیده استفاده کنید .

توجه به ارتفاع سقف :

نکته دیگر در طراحی سقف کناف آشپزخانه توجه به ارتفاع سقف است به این دلیل که ممکن است سقف کناف پله ای را انتخاب کنید و بعد متوجه شوید که سقف کوتاه است و به دلیل کمبوذ ارتفاع این امر قابل اجرا نیست .

هالوژن ها و نورمخفی ها :

دانستن عمق کابینت هوایی و وسیله ای مانند یخچال که عمق زیادی دارندضروری است  , استاندارد عمق کابینت هوایی سی سانتیمتر است و هر جا کابینت هوایی در آشپزخانه است بهتر است که بیرون زدکی کناف را برای آنجا دست کم 60 سانتی متر رد نظر بگیرید یعین 30 سانتی متر جلوتر از کابینت ها تا لامپ هالوژن در بالای کابینت پنهان نشود و در جلوی آن قرار بگیرد تا نورپردازی کناف مشخص باشد .

طرح های جدید کناف پشت تلویزیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *