دکوراسیون

اجرای کناف دکوراتیو

کناف دکوراتیو

کناف دکوراتیو

امروزه به جای هزینه های بسیار بالای سقف های سنتی که آلودگی های گچ کاری و زیر سازی و سیمان کاری دارند , از سقف کناف دکوراتیو استفاده می شود , تنوع در طرح و مدل سقف های دکوراتیو کناف به قدری است , که هر کس با هر بودجه و سلیقه و هر چیدمانی می تواند کناف محیط مورد نظر خود را انتخاب کند . تیم دکو آرت ایران طراح و اجرا کننده سقف کاذب کناف با طرح های روز کناف با کیفیت در خدمت شماست . برای مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با  :

  • کناف دکوراتیو چیست و چه کاربردی دارد ؟
  • دلیل استفاده از کناف طرح دار
  • معایب کناف طرح دار
  • معرفی 4 مدل کناف دکوراتیو زیبا
کناف دکوراتیو

اجرای کناف دکوراتیو (نمونه کارها)

اجرای کناف دکوراتیو (نمونه کارها)

اجرای کناف دکوراتیو (نمونه کارها)

اجرای کناف دکوراتیو (نمونه کارها)

اجرای کناف دکوراتیو (نمونه کارها)

اجرای کناف دکوراتیو (نمونه کارها)

اجرای کناف دکوراتیو (نمونه کارها)

کناف دکوراتیو چیست و چه کاربردی دارد ؟

کناف دکوراتیو صفحات روکش دار گچی بوده که مقاومت بالایی دارد و در طرح ها و مدل های مختلف قابل اجراست , کناف های دکوراتیو به عنوان پوشش سقف بر روی ساختمان نصب می شوند , این سازه قابلیت رنگ , آمیزی , شکل دهی و برش را داشته و به عنوان یک المان زیبایی در دکوراسیون داخلی محسوب می شود , از کناف های دکوراتیو یا همان کناف طرح دار می توان در سقف های آشپزخانه , پذیرایی , اتاق خواب  , هتل ها و دکور استفاده کرد.

مدل های جدید کناف سقف پذیرایی

دلیل استفاده از کناف طرح دار

یکی از مهمترین مزایا و دلایل استفاده از کناف دکوراتیو این است که تنوع طرحی زیادی داشته و قابلیت ساخت به سلیقه طراح است , با استفاده از آن می توان اشکال هندسی مختلف و طرح های متنوعی را ایجاد کرد و حتی می توان در آن نورپردازی های زیبایی استفاده نمود و جلوه زیبایی به طراحی ساختمان داد , به علت فرم پذیری خوب می توان در سقف و دیوار از خط های منحنی و قوس دار هم استفاده کرد و امکان ساخت دکور چند طبقه ای با کدهای مختلف ارتفاعی هم وجود دارد ,از دیگر ویژگی های این سازه می توان به نصب سریع و آسان و صرفه جویی در هزینه , مقاوم در برابر آتش به دلیل مولکول های کریستالی در گچ , نصب بدون نیاز به آب و… اشاره کرد .

معایب کناف طرح دار

کناف های دکوراتیو در کنار مزایا از معایب و محدودیت هایی برخوردار هستند از جمله

  • نیاز به نیروی متخصص و مجرب برای نصب
  • ایجاد گرد و خاک هنگام برش و نصب صفحات گچی ( بنابراین باید مکان را برای نصب آماده کرد )
  • آسیب پذیری و مقاومت کم در برابر ضربه
  • قیمت بالاتر نسبت به کناف های ساده
هزینه کناف لاین نوری چقدره  ؟

معرفی 4 مدل  کناف دکوراتیو زیبا

سقف های گنبدی :

یکی از زیباترین مدل های کناف دکوراتیو , کناف سقف گنبدی است , این نوع شبیه به گنبد یا نیم دایره است , سقف های گنبدی برای ایجاد ویژگی برجسته سازی در سقف مورد استفاده قرار میگیرند , آنها را می توان با یک لوستر , نور پراکنده , رنگ تزئینی و موارد  اینچنینی برجسته تر نمود .

سقف های منحنی :

 سقف های منحنی از دیگر مدل های سقف های طرح دار کناف است , صفحات گچی کناف به آسانی بر روی قاب قرار میگیرد و طرح دلخواه شما را شکل می دهد و می توان سقف و یا دیوار مورد نظر را با هندسه ای خطی و منحنی در آورد , قطعا اجرای یک دیوار یا سقف منحنی  نسبت به دیوار کناف باکس یا سقف کناف باکس سخت تر , زمان بر تر و پر هزینه تر است .

سقف های صندوقی :

در این مدل کل سقف به شبکه ای یکنواخت به صفحات فرورفته مربع یا مستطیل تقسیم می شود هر پانل فرورفته با جاگیری کناف  ها تکمیل شده و به سقف جلوه ای زیبا و ظریف را می دهد .

سقف فرورفته :

در این نوع سقف قسمت مرکزی بالاتر از بقیه سقف است و به گونه ای مانند یک سینی وارونه به نظر می رسد , در حاشیه فرورفتگی این سینی یک شیار اجرا می شود و چراغ های نواری ال ای دی یا لوله ای را نگه می دارد و منبع نور قابلیت رویت نیست و جلوه ای زیبا و آرامش بخش ایجاد می کند .

طرح های جدید تی وی روم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *