دکوراسیون

اهمیت کناف کاری سقف در نمای داخلی

اجرای کناف پروژه میدان ونک
کناف سقف آشپزخانه

اهمیت کناف سقف در نمای ساختمان

به راستی  اهمیت کناف سقف در نمای ساختمان  چقدر به چشم میخورد ؟!!! در دکوراسیون داخلی بسیاری از مالکین به فکر نمای کابینت آشپزخانه  و کمد دیواری هستند و زیبایی داخلی ساختمان را در این موارد میبینند . اما گاها وقتی حد اقل کناف و لاین نوری آشپزخانه اجرا شده باشد برداشت آنها بسیار متفاوت است .  شما به عنوان یک بیننده تنوع و نو آوری در دکوراسیون داخلی را میخواهید  و چون این زیبایی در مواردی مثل کابینت و یونیت های جذاب مثل جا کفشی ، میز تلویزیون و….. دیده میشود شاید تصور میکنید گزینه بهتری برای جذاب کردن دکوراسیون نخواهید داشت . در ادامه با دکو آرت ایران همراه  باشید تا شما را با  اهمیت کناف سقف در نمای ساختمان  آشنا کنیم .

مشاور سقف کاذب کناف

کناف  کاری سقف از چند بعد 

چرا کناف کاری سقف و دیوار میتواند نیازهای واقعی زیبایی داخلی را برطرف کند ؟!! اینکه با اجرای کناف در ساختمان میتوانیم نمای تازه ای به محیط ببخشیم برای همه مسئله اشباع شده ایست این را بدانید که  تاثیرات کناف کاری سقف و دیوار در ساختمان شما نسبت به هزینه های طراحی و اجرا بسیار بیشتر و مورد پسند خواهد بود . دیدگاه کناف کار ما این است که چند عامل وجود دارد تا اجرای کناف را در ملزمات ساختمان بدانیم  : 

کناف کاری سقف در فروش و اجاره

هر مستاجر و خریداری  در نگاه اول به زیبایی و شکیل بودن دکوراسیون داخلی نگا میکند . این زیبایی میتواند نظر او را نسبت به خرید  یا اجاره ساختمان به مراتب بیشتر جلب کند . بسیاری از بنگاه داران و مالکین هستند که برای فروش ملک خود اول کناف کاری سقف را در اولویت قرار میدهند و میدانند که با این کار میتواند مبلغ قابل توجهی به قیمت نهایی  بیفزاید . 

کناف کاری سقف در زیبایی و رضایت ساکنین

هیچ ساکنی نیست که دنبال جذاب تر بودن نمای داخلی برای داشتن زندگی بهتر نباشد . ما در ابتدا قصد داریم دکوراسیون داخلی را برای ساکنین در نظر بگیریم چرا که  کناف کاری سقف و دیوار برای همسایگان و افراد بیرون از ساختمان نیست . بنابراین در نگاه اول خلاقیت ، تنوع و یک خلق اثر هنری برای دکوراسیون داخلی لازم است و ما آن را بیشتر در سقف کاذب کناف میبینیم 

نورپردازی متفاوت با کناف کاری سقف و دیوار

یکی از مهمترین مواردی که  ساکنین از نمای داخلی انتظار دارد نورپردازی شیک و مدرن است . آشپزخانه ، پذیرایی  و اتاق خواب منزل شما نیاز به یک نورپردازی عالی دارد . یکی از بهترین قسمت های اجرای کناف لاین نوری کناف است که به جرات میتوان گفت تا کنون هیچ نورپردازی نتوانسته است به این زیبایی به دکور داخلی منزل و محیط کار چنین زیبایی ببخشد . با لاین نوری کناف  آشپزخانه ، تلویزیون ، پذیرایی و… دیگر نیازی به نورپردازی نخواهید داشت . نمونه های این لاین ها را میتوانید در صفحه اصلی یا برگه پروژه های کناف دکو آرت ایران ببینید . 

کاربردهای  دیگر کناف سقف و دیوار

شاید تصور برخی از ما از کناف کاری تنها ابزار کناف سقف باشد . نه این اشتباه است . به جز سقف کاذب کناف کلی کاربرد و ابزار کناف دیگر داریم که خود پروسه مجزایی به همراه دارند  .  اهمیت کناف کاری سقف و دیوار را در کاربردهای بیشتر کناف بدانیم که عبارتند از   :

  • تی وی روم یا کناف پشت تلویزیون 
  • کناف ستون  منزل  یا محیط کار
  • کناف دور پنجره
  • کناف شومینه 
  • کناف دیوار و اوپن   آشپزخانه 
قیمت کناف پشت تلویزیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *