دکوراسیون

سقف کاذب ترکیبی چیست ؟

سقف کاذب ترکیبی

سقف کاذب ترکیبی

سقف های کاذب پوششی بوده که بر روی سقف اصلی نصب می شونداین سقف ها جدا از افزایش زیبایی خانه ها کارایی دیگری نیز دارند مثلا آکوستیک کردن فضاها , پوشاندن سیم ها و تأسیسات ساختمان و به طور کلی پوشاندن عیب و نواقص سقف اصلی و افزایش زیبایی آن می باشد ، امروزه طراحی و اجرای سقف های کاذب از جدیدترین و جذاب ترین شیوه ها در معماری محسوب شده و دست طراحان دکوراسیون با وجود سقف های کاذب برای نورپردازی خانه ها بیشتر می شود سقف های کاذب از متریال , گچ , چوب , پکسی گلاس و….. ساخته شده و یکی از جدیدترین آنها سقف کاذب ترکیبی است و همانطور که از نامش پیداست از چند نوع سقف کاذب تشکیل شده است .

کناف کار در تهران

سقف کاذب ترکیبی

دکو آرت ایران مجموعه خدماتی سقف کاذب کناف با بهترین طرح های کناف در خدمت شماست . جهت دریافت خدمات با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با : 

  • سقف کاذب ترکیبی چیست ؟
  • جدیدترین سقف های کاذب ترکیبی
  • هزینه سقف های کاذب ترکیبی
  • مزایا و معایب سقف های کاذب ترکیبی

سقف کاذب ترکیبی چیست ؟

سقف کاذب ترکیبی ساخته شده از دو یا چند نوع سقف کاذب است از جمله مواردی که در این سازه مد نظر است نحوه اجرای آن است که به طرح های هندسی منظم یا غیر منظم  می توان آن را بر روی سقف اجرا نمود همچنین دقت روی بخش زیرسازی نباید فراموش شود یعنی زیرسازی متناسب با طرح ترکیبی باشد تا در طول زمان برای سقف مشکل ایجاد نشود در این سازه از بهترین و زیباترین متریال ها استفاده شده و همچنین بهتر است از لامپ های توکار برای جذابیت فضای داخلی استفاده کرد .

قیمت کناف پشت تلویزیون

جدیدترین سقف های کاذب ترکیبی

سقف های کاذب ترکیبی کناف و چوب :

یکی از زیباترین سقف کاذب ترکیبی , ترکیب نوع کناف و چوب است در این نوع معمولا از چوب هایی به رنگ روشن و برای کناف از ترکیب رنگ سفید با چوب تیره استفاده می شود به این دلیل جذابیت بیشتری دارد و ایجاد نورپردازی فضا را بسیار زیبا و منحصر به فرد می کند .

سقف های کاذب معرق و کناف :

از جدیدترین سقف های کاذب ترکیبی می توان به سقف کاذب معرق و کناف اشاره نمود که در آن از ترکیب تایل های ام دی اف و یا PVC و کناف استفاده شده است .

سقف های کاذب ترکیبی طلقی و حصیری :

 سقف های ترکیبی طلقی و حصیری معمولا در اداره ها و اماکن درمانی و شرکتی استفاده می شود .

سقف های کاذب ترکیبی حبابی و طلقی :

استفاده از سقف های کاذب ترکیبی حبابی و حصیری به زیبایی نمای سقف می افزاید از بهترین مکان ها برای استفاده از این سقف ها حیاط خلوت یا پاسیو است .

سقف های کاذب ترکیبی معرق و چوبی :

متریال چوب به محیط فضایی گرم و دلنشین می بخشد در اجرا سقف های کاذب ترکیبی معرق و چوبی ابتدا سقف را با چوب به رنگ زیبا می پوشاننداما وسط آن یک سقف کاذب معرق در اطراف لامپ نصب می شود .

هزینه سقف های کاذب ترکیبی

در رابطه با هزینه سقف های کاذب ترکیبی نمی توان قیمت ثابتی را ارائه داد زیرا از چندین نوع سقف تشکیل شده است و هزینه آن ارتباط تنگاتنگی با نوع سقف استفاده شده در آن دارد همین امر نیز موجب می شود که این نوع سقف ها نسبت به سقف های کاذب قیمت بیشتری داشته باشند .

هزینه لاین نوری کناف

مزایا و معایب سقف های کاذب ترکیبی

استفاده از سقف  کاذب ترکیبی سادگی و یکنواختی محیط را از بین برده و نمای فضا را متفاوت و منحصر به فرد می کند درست است که این نوع قیمت بیشتری در مقایسه با دیگر سقف های کاذب دارند اما موجب زیبایی بیشتر فضا نیز می شوند ؛ از جمله مزایای استفاده از این نوع سقف ها می توان به , قابلیت جابه جایی راحت و نصب آسان , امکان نورپردازی در , تنوع زیاد , پوشش مناسب برای سیم کشی و لوله کشی سقف , عایق مناسب برای عدم اتلاف انرژی و عایق صدا بودن و تعمیر و مرمت آسان اشاره کرد . در رابطه با معایب این سازه باید گفت که مشکلات سقف های کاذب را دارا می باشند  اعم از اینکه ارتفاع را به اندازه قابل توجهی کاهش می دهند ؛ استحکام آنها مانند دیوار و سقف اصلی نیست و در برابر حوادث طبیعی آسیب پذیر هستند .

آسمان مجازی چیست  ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *