دکوراسیون

عمر کناف چند سال است ؟

کناف کار رباط کریم

عمر کناف چند سال است ؟

در صورتی که فکر می کنید منزلتان نیازمند تغییر دکوراسیون است و یا قصد مرمت و بازسازی ان را دارید از بهترین راه هایی که می توان به زیباسازی منزل کمک کرد و از طرفی نیز در مقابل هزینه های گزافی که برای صرف مبلمان یا وسایل گران قیمت می کنند  راه حلی مقرون به صرفه نیز محسوب می شود مزایای استفاده از دیوار یا سقف کناف شامل نمایی شیک و لاکچری بخشیدن به منزل , بزرگتر جلوه دادن فضای خانه ,مرمت قسمت های آسیب دیده و نورپردازی بی نظیر اشاره نمود .افرادی که به دنبال استفاده از پانل های گچی برای مرمت و زیبا سازی منزل هستند ممکن است این سوال پیش آید که عمر کناف چند سال است ؟ قصد دارید بادوام ترین کناف کاری را در منزل داشته باشید ؟!!

طراحی و اجرای کناف در تهران

کناف کار تهران

یک مشاوره رایگان از دکو آرت ایران بگیرید و بهترین کناف کار در تهران را رزرو کنید . ما جدیدترین طرح های کناف کاری در تهران و حومه را در رزومه کاری خود داریم  و همه پروژه ها و میزان رضایت مشتریان قابل استعلام میباشد  .

  • عمر کناف چند سال است ؟
  • عوامل مؤثر در عمر سقف کاذب
  • در برابر زلزله کناف مقاوم تره یا سقف کاذب رابیتس و گچ ؟
  • کناف بهتر است یا گچ
  • آیا کناف موریانه می زند ؟

عمر کناف چند سال است ؟

از جمله سقف های کاذب کناف است مزایای این سازه نسبت به سقف های کاذب طول عمر بالای آن می باشد در رابطه با این سوال که طول عمر کناف چند سال است ؟ باید گفت که طول عمر این سازه 10 تا 15 سال می باشد عوامل مؤثر در طول عمر آن جنس , سازه کشی , بتونه و رنگ و در کل می توان گفت کیفیت مصالح و مهارت بالای معمار بستگی دارد ؛ کناف ها در برابر زلزله در صورتی که استانداردهای و اصول نصب رعایت شود تا حدی مقاوم می باشند .

کناف کاری در جنوب تهران با مشاوره رایگان

عوامل موثر در عمر سقف کاذب

  • در صورت استفاده از متریال و روش نصب استاندارد در برابر زلزله نسبت به دیگر سقف ها مقاوم است .
  • بتونه کاری صحیح کناف باعث بالا بردن مقاومت آن در برابر ترک و پوسته پوسته شدن رنگی می شود
  • شکم دادن کناف که با استفاده از متریال استاندارد و متد اجرایی مناسب این مشکل ایجاد نمی شود .
  • رطوبت و آتشسوزی که می توان از پانل MR یا پانل FM برای محیط های مرطوب با حرارت بالا استفاده کرد .

در برابر زلزله کناف مقاوم تره یا سقف کاذب رابیتس و گچ ؟

 به این سوال که عمر کناف چند سال است ؟ پاسخ دادیم اما در برابر ارتعاشات ناشی از زلزله کدام یک مقاومت بیشتری دارند سقف کاذب رابیتس یا گچ ؟ از ویژگی های کناف سبکی آن در مقایسه با سقف های کاذب دیگر است و دیگر دلایل مقاوت آن استفاده نکردن از جوشکاری دستی  سنتی در زیرسازی کناف است ؛ در سقف کاذب با رابیتس و گچ کاری از جوشکاری دستی استفاده شده که موجی تخریب قسمتی از تیرچه می شود که تخریب تیرچه برای پیدا کردن میلگرد برای جوشکاری یکی دیگر عوامل عدم مقاومت این نوع سقف در برابر زلزله است .

کناف بهتر است یا گچ ؟

اینکه کناف بهتراست یا گچ ؟ به سبک کار شما بستگی دارد اما کناف مقرون به صرفه تر است زیرا گچکاری هزینه هایی مانند رابیتس کاری , جوشکاری , میلگرد و.. را متحمل می شود مزایای کناف شامل , سبکی ده برابر نسبت به دیوارهای سنتی , کاهش خطرلت جانی برای ساکنین در صورت تخریب به دلیل یکپارچگی و سبکی , دسترسی آسان ه تأسیسات مکانیکی و الکتریکی در صورت ترکیدن لوله تأسیسات و…, سرعت اجرای کار و زیبایی از مزایای کناف است ؛ قابل اجرا نبودن طرح های سنتی و اسلیمی , محدودیت از لحاظ مصالح و نیروی کار اجرای کناف از معایب این سازه می باشد .

آیا کناف موریانه می زند ؟

در ساخت کناف از گچ استفاده شده که گچ نیز از گذشته های دور برای ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگرفته و برای سلامتی هیچ ضروری ندارد در رابطه با نفوذ سوسک به کناف باید گفت که تا به حال گزارشی از ورود سوسک حتی در کناف هایی که با مصالح نامرغوب ساخته شده اند نیز گزارش نشده است چرا که این سازه در دو طرف دارای صفحات مقوایی بوده و اجازه ورود حشرات را نمی دهد .

ماستیک کاری کناف چیست  ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *